Numer 1/2021

Numer 1/2021


Pobierz Numer 1/2021

Drodzy Maturzyści!

Do Waszej dyspozycji oddajemy pierwszy numer nowego, a zarazem nieszablonowego czasopisma dla tych wszystkich, których kluczem do spełnienia marzeń jest wysoki wynik egzaminu maturalnego z chemii. Naszą ideą jest przekazywać tylko rzetelne informacje i merytoryczne treści. Z pewnością wyróżniamy się kompleksowym i dogłębnym podejściem do każdego działu i tematu.
Skupimy się na konkretnych zagadnieniach, skutecznie pomagając w codziennej nauce przygotowującej do matury. Będziemy przede wszystkim dostarczać Wam przekrojowych zadań maturalnych z odpowiedziami, wyjaśnieniami i użytecznymi komentarzami.
Czasopismo w formie bezpłatnego pliku możliwe jest do pobrania ze strony internetowej pod adresem www.chemiadomatury.pl . Znajdziecie tam również dostęp do numerów archiwalnych i innych plików.
Integralną częścią magazynu jest nasze konto na Facebooku i Instagramie, gdzie wspólnie będziemy rozwiązywać zadania i wyjaśniać pojawiające się wątpliwości.
Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom oraz sugestiom wielu uczniów, powstał magazyn pełen niezbędnych i usystematyzowanych zagadnień oraz zadań maturalnych. Każdy kolejny numer w znaczącym stopniu  wyczerpuje określoną tematykę i zagadnienia.
Bazując na wieloletnim doświadczeniu, dokładamy wszelkich starań fachowo analizując dostępne źródła, podręczniki, skrypty, czy zbiory zadań. Wszystko po to, aby dostarczyć Wam kompleksowe, tematyczne arkusze zadań oraz testów. Nie zabraknie również „czegoś” dla Olimpijczyków!
Pierwszy numer będzie w całości dotyczył reakcji metali z roztworami soli. „Zadania z płytkami”- tak potocznie nazywane przez maturzystów, to zagadnienia zawsze aktualne, także często poruszany na wielu grupach tematycznych. Jest to także dział, który pojawia się w większości arkuszy maturalnych. Stąd taka tematyka stała się problematyką przewodnią premiery naszego magazynu.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej nauki i wzajemnej motywacji